Upravit stránku

Aktualności

PF 2020

Wesołych Šwiąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nowym roku życzy zespół pracowników spółki FV - Plast.

Katalog

Katalog 2020

 

Interesujesz się, co produkuje FV - Plast? Chcesz wiedzieć więcej o naszych produktach?

Cały asortiment FV - Plast do dystrybucji wody, ogrzewania podłogowego i chłodzenia sufitowego moźesz znaleźć w katalogu ogólnym, który można znaleźć w sekcji pliki do pobrania.

 

POBIERZ KATALOG

FV KLIMA - chłodzenie sufitowe

Czeska firma FV - Plast a.s. jest producentem rur i kształteki z tworzyw sztucznych do zgrzewanych i zaprasowywanych systemów wodnych i grzewczych z materiałów PPR, PP-RCT, PE-RT, PE-Xa i HDPE RC. Specjalizuje się również w opracowywaniu i produkcji systemów obwodów prymarnych pomp ciepła ziemia / woda oraz systemów ogrzewania i chłodzenia podłogowego, ściennego i sufitowego.

FV PP-RCT NOWA GENERACJA DYSTRYBUCJI

Nowa generacja rur FV PP-RCT wykorzystuje doskonałe właśćiwośći PP-RCT we wszystkich rurach z tworzyw sztucznych i wielowarstwowych. Materiał PP-RCT zapewnia przy niźszej grubośći ścianki taką samą i nawet lepszą odporność na ćisnienie i temperaturę niź rury PPR **.

 

Nowy model nożyc

Przedstawiamy nowe nożyce do rur PPR, PP-RCT, PE-RT, HDPE i PEX.Nożyce są wygodne w użyciu, mają nowy design i ulepszoną ergonomię.Służy do profesjonalnego cięcia rur o średnicy do 42 mm.

PF 2019

Wesołych Šwiąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nowym roku życzy zespół pracowników spółki FV - Plast.